Obsługujemy klientów indywidualnych oraz biznesowych. Podjęcie każdej współpracy poprzedza dokładna analiza sprawy, dzięki której możemy precyzyjnie określić, jakie działania będą w konkretnej sytuacji najkorzystniejsze dla klienta. Każdemu z powierzonych nam problemów prawnych poświęcamy tyle czasu, ile jest konieczne. Nie działamy automatycznie. Wierzymy, że tylko zindywidualizowane rozwiązania przyniosą długofalowe i satysfakcjonujące efekty.
Doświadczenie nauczyło nas, że kluczowe dla relacji prawnik-klient są szacunek, wzajemne zaufanie i zaangażowanie w sprawę. Naszych klientów traktujemy w sposób partnerski, oparty na poczuciu, że jesteśmy drużyną. Dzięki temu od lat skutecznie budujemy zaangażowane relacje i cieszymy się wieloletnimi, udanymi współpracami. Jeśli nasze podejście jest bliskie również Tobie, zapraszamy do kontaktu.

Klient biznesowy

Kancelaria oferuje usługi doradcze w zakresie kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych.

Proponujemy klientom rozwiązania praktyczne, dostosowane do profilu działalności i optymalne z biznesowego punktu widzenia.  Stawiamy na jakość, terminowość wykonania zleceń i profesjonalizm.

Posiadamy doświadczenie w obsłudze firm międzynarodowych oraz polskich z kapitałem zagranicznym.

Świadczymy usługi w ramach stałej obsługi prawnej, jak również przyjmujemy zlecenia spraw incydentalnych, zarówno w sporach sądowych, jak i przed organami administracji.

Klient indywidualny

Kancelaria oferuje wszechstronną i kompleksową pomoc prawną w sprawach z obszaru różnych dziedzin prawa.

Oprócz naszych specjalizacji z zakresu prawa nieuczciwej konkurencji czy prawa karnego międzynarodowego, dzięki znajomości przepisów oraz nabytemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie pomóc w sprawie karnej, cywilnej, odszkodowawczej czy na tle prawa autorskiego. 

Nasi klienci w każdym przypadku mogą liczyć na indywidualne podejście i stuprocentowe zaangażowanie. Uważamy, że dobry prawnik musi wykazywać się nie tylko skutecznością, ale również zrozumieniem i empatią.

Każdego z naszych klientów na bieżąco informujemy o przebiegu powierzonego nam problemu prawnego. Wszelkie podejmowane decyzje konsultujemy uprzednio z klientem, aby miał on poczucie, że ma wpływ na ostateczny wynik.